SDR MEDYA

Tanıtım Filmi, Video Prodüksiyon

 Dijital Pazarlama, Sosyal Medya

 Film Yapım  Pazarlama

HAKKIMIZDA ​

Medya sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek için kurduğumuz SDR Medya Ajansı, reklam ve tanıtım filmleri alanında dört yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

 

Şirketinizin çalışma alanını belirleyip, o konu hakkında araştırmalar yaparak en fazla faydayı sağlayacak reklam veya tanıtım filmine karar vermek için çalışmalar yapan ajansımız, işletmenizi rakiplerinden bir adım öteye taşımayı hedeflemektedir.

Yaratıcı ekibimiz, profesyonel çekim ekipmanlarımız ve kullandığımız kurgu teknikleri ile ortaya çıkardığımız tanıtım ve reklam filmleri, işletmenizin herkes tarafından bilinen bir marka haline gelmesine imkân tanımaktadır. Görselin gücünü kullanarak etkileyici bir tanıtım yapmak için kullanabileceğiniz reklam ve tanıtım filmleri, markanızın değerine katkı yaparak sektör içerisindeki saygınlığınızı arttıracaktır.

Şirketinizle alakalı gerekli saha çalışmalarını yapıp sunumlarda, lansmanlarda ya da seminerlerde, şirketinizi sadece işitsel olarak değil aynı zamanda da görsel olarak tanıtmanızı sağlayacak tanıtım filmlerini ve hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olacak reklam filmlerini hazırlayacak olan SDR Medya Ajansı sayesinde, akılda kalıcı ve etkili bir marka halini almanız kaçınılmaz!

Bazı Müşterilerimizle Tanışın !

Orman Su İşleri Bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Türkiye Su Enstitüsü

Üsküdar Belediyesi

İyi ki Üsküdar Var !

Transatlantic Petroleum

Reform Oil & Gas Production Solutions

Anadolu Petrol

Kafkas Çerkes Derneği

Uludağ Et

 Nev Kanyon Retaurant

Adavegas Travel 

Visit_Turkey

 Tuareg Tours

Lite Tur

Monlight Travel Tours

Oggusto Academy

Confident Diş Hastanesi

Halkalı Modern Diş